تصویر ترکیه فرانسه فرانسه پادشاه عربستان

تصویر: ترکیه فرانسه فرانسه پادشاه عربستان عربستان، دیپلماتیک وزیر امور خارجه کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیش‌بینی وزش باد بسیار شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

بر اساس نتیجه های پارامترهای هواشناسی آینده نگری شده است جهت ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط هوا نسبتا ناپایدار طی امروز به‌تدریج بر سرعت باد افزوده می‌شود و د

پیش‌بینی وزش باد بسیار شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

آینده نگری وزش باد بسیار شدید در تهران

عبارات مهم : ایران

بر اساس نتیجه های پارامترهای هواشناسی آینده نگری شده است جهت ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط هوا نسبتا ناپایدار طی امروز به تدریج بر سرعت باد افزوده می شود و در بعضی ساعات وزش باد بسیار شدید به بزرگی ۹ تا ۱۴ متربرثانیه از سمت نواحی غربی و بارش پراکنده انتظار می رود.

مدیر واحد مدل سازی و آینده نگری شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:طبق نتیجه های آینده نگری کیفیت هوا، اوضاع کیفی هوای پایتخت طی امروزدر شرایط ناسالم جهت گروه های حساس است و به تدریج تا بعدازظهر به طور نسبی اصلاح خواهد یافت.

حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا افزود: بر اساس نتیجه های پارامترهای هواشناسی آینده نگری شده است جهت ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط هوا نسبتا ناپایدار طی امروز به تدریج بر سرعت باد افزوده می شود و در بعضی ساعات وزش باد بسیار شدید به بزرگی ۹ تا ۱۴ متربرثانیه از سمت نواحی غربی و بارش پراکنده انتظار می رود.

پیش‌بینی وزش باد بسیار شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی در ادامه گفت: این شرایط در روز سه شنبه (۲۴ بهمن ماه) کمابیش ادامه دارد و جهت بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید (بزرگی بین ۵ تا ۸ متربرثانیه) و بارش باران آینده نگری می شود. با استمرار این شرایط در روز چهارشنبه (۲۵ بهمن ماه) وزش باد بسیار شدید از سمت نواحی غربی و بارش پراکنده طی بعضی ساعات دور از انتظار نیست.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و آینده نگری شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران انتظار می رود تا فردا اوضاع کیفی هوای زیاد مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران درشرایط سالم قرار گیرد همچنین دما تا روز آینده زیاد کردن نسبی خواهد یافت.

بر اساس نتیجه های پارامترهای هواشناسی آینده نگری شده است جهت ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط هوا نسبتا ناپایدار طی امروز به‌تدریج بر سرعت باد افزوده می‌شود و د

شهبازی در آخر اظهارکرد: میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۷ و در شرایط ناسالم جهت گروه های حساس بود. این شاخص هم اکنون۱۱۳ و در شرایط ناسالم جهت گروه های حساس است.

واژه های کلیدی: ایران | کیفیت هوا | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs